Szczecin Kamień Pom.
Dziwnów Międzywodzie

Benko-Bus logo

Infolinia
703 203 293

REGULARNE POŁĄCZENIA

Szczecin - Międzywodzie - Szczecin

przez: Przybiernów - Kamień Pom. - Dziwnówek - Dziwnów

KOMFORTWO I BEZPIECZNIE

w konkurencyjnej cenie

wynajem busów

SZYBKO I PROSTO DO CELU

jeździmy przez cały rok

Firma Benko-Bus

Działamy na rynku od roku 2000 i z powodzeniem bezywpadkowo obsługujemy pasażerskie przewozy mikrobusowe na trasie Szczecin - Międzywodzie - Szczecin.

Nasza flota składa się nowoczesnych mikrobusów VW Caravelle T5 oraz Mercedesów Sprinter 518, wszystkie wyposażone w wygodne siedzenia z pasami bezpieczeństwa, klimatyzowane.

W Szczecinie odjeżdżamy z DWORCA PKS Szczecin - STANOWISKO '10', w Dąbiu zatrzymujemy się na przystanku ul. Goleniowska (plac Słowiański), w Kamieniu Pomorskim na Dworcu PKS Kamień Pom. - STANOWISKO '6', w pozostałych miejscowościach na trasie przejazdu zatrzymujemy się na przystankach PKS.

Jeździmy w konkurencyjniej cenie, przez cały rok - do 6 kursów dziennie.

Oferta

Regularna linia mikrobusowa na trasie:
SZCZECIN - SZCZECIN-DĄBIE (nż) - PRZYBIERNÓW - OSTROMICE - REKOWO - KAMIEŃ POMORSKI - WRZOSOWO - DZIWNÓWEK - DZIWNÓW - DZIWNA - MIĘDZYWODZIE.
UWAGA - na przystanku SZCZECIN-DĄBIE zatrzymujemy się tylko na żądanie.

Wynajem mikrobusów VW Caravelle T5 i Mercedes Sprinter 518: 8-20-26 osobowych,
telefon do działu wynajmów: 605 404 899

UWAGA - NIE PROWADZIMY REZERWACJI MIEJSC!!!

ZAPRASZAMY

mapa trasy przejazdu

ROZKŁAD JAZDY

KIERUNEK: SZCZECIN -> MIĘDZYWODZIE

Szczecin:

11:35 (d) | 13:10 (d) | 16:35 (d) | 18:35 (5,6,7e) | 18:40 (L) | 20:30 (5,6,7,L)


przystanek Szczecin-Dąbie - na żądanie


Przybiernów:

12:32 (d) | 14:05 (d) | 17:32 (d) | 19:32 (5,6,7e) | 19:37 (L) | 21:27 (5,6,7,L)


Ostromice:

12:40 (d) | 14:10 (d) | 17:40 (d) | 19:40 (5,6,7e) | 19:45 (L) | 21:35 (5,6,7,L)


Rekowo:

12:48 (d) | 14:18 (d) | 17:48 (d) | 19:48 (5,6,7e) | 19:53 (L) | 21:43 (5,6,7,L)


Kamień Pomorski:

13:00 (d) | 14:35 (d) | 18:00 (d) | 20:00 (5,6,7e) | 20:05 (L) | 21:55 (5,6,7,L)


Wrzosowo:

13:11 (d) | 14:46 (d) | 18:11 (d) | 20:11 (5,6,7e) | 20:16 (L) | 22:06 (5,6,7,L)


Dziwnówek:

13:13 (d) | 14:48 (d) | 18:13 (d) | 20:13 (5,6,7e) | 20:18 (L) | 22:08 (5,6,7,L)


Dziwnów:

13:19 (d) | 14:54 (d) | 18:19(d) | 20:19 (5,6,7e) | 20:24 (L) | 22:14 (5,6,7,L)


Dziwna:

13:21 (d) | 14:56 (d) | 18:21 (d) | 20:21 (5,6,7e) | 20:26 (L) | 22:16 (5,6,7,L)


Międzywodzie:

13:27 (d) | 15:02 (d) | 18:27 (d) | 20:28 (5,6,7e) | 20:32 (L) | 22:22 (5,6,7,L)

KIERUNEK: MIĘDZYWODZIE -> SZCZECIN

Międzywodzie:

08:13 (d) | 10:18 (d) | 13:38 (d) | 15:43 (5,6,7e) | 15:48 (L) | 18:10 (5,6,7,L)


Dziwna:

08:19 (d) | 10:24 (d) | 13:44 (d) | 15:49 (5,6,7e) | 15:54 (L) | 18:16 (5,6,7,L)


Dziwnów:

08:21 (d) | 10:26 (d) | 13:46 (d) | 15:51 (5,6,7e) | 15:56 (L) | 18:18 (5,6,7,L)


Dziwnówek:

08:29 (d) | 10:34 (d) | 13:54 (d) | 15:59 (5,6,7e) | 16:04 (L) | 18:24 (5,6,7,L)


Wrzosowo:

08:31 (d) | 10:36 (d) | 13:56 (d) | 16:01 (5,6,7e) | 16:06 (L) | 18:26 (5,6,7,L)


Kamień Pomorski:

08:40 (d) | 10:45 (d) | 14:05 (d) | 16:10 (5,6,7e) | 16:15 (L) | 18:35 (5,6,7,L)


Rekowo:

08:52 (d) | 10:57 (d) | 14:13 (d) | 16:22 (5,6,7e) | 16:27 (L) | 18:49 (5,6,7,L)


Ostromice:

09:01 (d) | 11:06 (d) | 14:19 (d) | 16:31 (5,6,7e) | 16:36 (L) | 18:58 (5,6,7,L)


Przybiernów:

09:09 (d) | 11:14 (d) | 14:27 (d) | 16:39 (5,6,7e) | 16:44 (L) | 19:06 (5,6,7,L)


przystanek Szczecin-Dąbie - na żądanie


Szczecin:

10:07 (d) | 12:12 (d) | 15:32 (d) | 17:37 (5,6,7e) | 17:42 (L) | 20:04 (5,6,7,L)

L - kusuje w okresie ferii letnich
5,6,7 - kursuje piątki, soboty, niedziele
d - nie kursuje w Święta Bożego Narodzenia, Wielkanoc, Nowy Rok
e - nie kursuje w okresie ferii letnich

CENNIK

przejazd na trasie:
SZCZECIN -
PRZYBIERNÓW

bilet normalny - 11 zł

przejazd na trasie:
SZCZECIN -
KAMIEŃ POM.

bilet normalny - 15 zł

przejazd na trasie:
SZCZECIN -
DZIWNÓWEK

bilet normalny - 18 zł

przejazd na trasie:
SZCZECIN -
DZIWNÓW

bilet normalny - 20 zł

przejazd na trasie:
SZCZECIN -
MIĘDZYWODZIE

bilet normalny - 22 zł

NASZ TABOR

VW Caravelle T5
Mercedes Sprinter 518
Mercedes Sprinter 518
Mercedes Sprinter - wnętrze

KONTAKT

Benko-Bus - Marek Jacewicz
72-400 Kamień Pomorski
ul. Strzelecka 1/5

infolinia tel. +48.703 203 293
wynajem busów tel. +48.605 404 899
e-mail: benkobus@wp.pl

NIP: 857-132-51-65

UWAGA - NIE PROWADZIMY REZERWACJI MIEJSC