Szczecin Kamień Pom.
Dziwnów Międzywodzie

Benko-Bus logo

Infolinia
703 203 293

REGULARNE POŁĄCZENIA

Szczecin - Międzywodzie - Szczecin

przez: Przybiernów - Kamień Pom. - Dziwnówek - Dziwnów

KOMFORTWO I BEZPIECZNIE

w konkurencyjnej cenie

wynajem busów

SZYBKO I PROSTO DO CELU

jeździmy przez cały rok

Firma Benko-Bus

Działamy na rynku od roku 2000 i z powodzeniem bezywpadkowo obsługujemy pasażerskie przewozy mikrobusowe na trasie Szczecin - Międzywodzie - Szczecin.

Nasza flota składa się nowoczesnych mikrobusów VW Caravelle T5 oraz Mercedesów Sprinter 518, wszystkie wyposażone w wygodne siedzenia z pasami bezpieczeństwa, klimatyzowane.

W Szczecinie odjeżdżamy z DWORCA PKS Szczecin - STANOWISKO '10', w Dąbiu zatrzymujemy się na przystanku ul. Goleniowska (plac Słowiański), w Kamieniu Pomorskim na Dworcu PKS Kamień Pom. - STANOWISKO '6', w pozostałych miejscowościach na trasie przejazdu zatrzymujemy się na przystankach PKS.

Jeździmy w konkurencyjniej cenie, przez cały rok - do 6 kursów dziennie.

Oferta

Regularna linia mikrobusowa na trasie:
SZCZECIN - SZCZECIN-DĄBIE (nż) - PRZYBIERNÓW - OSTROMICE - REKOWO - KAMIEŃ POMORSKI - WRZOSOWO - DZIWNÓWEK - DZIWNÓW - DZIWNA - MIĘDZYWODZIE.
UWAGA - na przystanku SZCZECIN-DĄBIE zatrzymujemy się tylko na żądanie.

Wynajem mikrobusów VW Caravelle T5 i Mercedes Sprinter 518: 8-20-26 osobowych,
telefon do działu wynajmów: 605 404 899

UWAGA - NIE PROWADZIMY REZERWACJI MIEJSC!!!

ZAPRASZAMY

mapa trasy przejazdu

ROZKŁAD JAZDY

KIERUNEK:
ZE SZCZECINA DO MIĘDZYWODZIA

odjazd ze Szczecina (Dworzec PKS):

11:35 | 13:10 | 16:35 | 18:25


przystanek Szczecin-Dąbie - na żądanie


Przybiernów (ul. Chrobrego):

12:32 | 14:08 | 17:32 | 19:22


Rekowo:

12:48 | 14:24 | 17:48 | 19:38


Kamień Pomorski (PKS):

13:00 | 14:35 | 18:00 | 19:50


Kamień Pomorski (skrz. do Grabowa):

13:04 | 14:39 | 18:04 | 19:54


Wrzosowo (rondo):

13:11 | 14:46 | 18:11 | 20:01


Dziwnówek (ul. Wolności):

13:13 | 14:48 | 18:13 | 20:03


Dziwnów (ul. Słoneczna):

13:15 | 14:50 | 18:15 | 20:05


Dziwnów (pomnik):

13:17 | 14:52 | 18:17 | 20:07


Dziwnów (ul. Słowackiego):

13:19 | 14:54 | 18:19 | 20:09


Dziwnów-Dziwna:

13:21 | 14:56 | 18:21 | 20:11


Międzywodzie (ul. Armii Krajowej):

13:27 | 15:02 | 18:27 | 20:17

KIERUNEK:
Z MIĘDZYWODZIA DO SZCZECINA

odjazd z Międzywodzia (ul. Armii Krajowej):

08:13 | 10:18 | 13:38 | 15:40


Dziwna-Dziwna:

08:19 | 10:24 | 13:44 | 15:46


Dziwnów (ul. Słowackiego):

08:21 | 10:26 | 13:46 | 15:48


Dziwnów (pomnik):

08:23 | 10:28 | 13:48 | 15:50


Dziwnów (ul. Westchnień):

08:25 | 10:30 | 13:50 | 15:52


Dziwnówek (za rondem):

08:29 | 10:34 | 13:54 | 15:56


Wrzosowo (rondo):

08:31 | 10:36 | 13:56 | 15:58


Kamień Pomorski (skrz. do Grabowa):

08:37 | 10:42 | 14:02 | 16:04


Kamień Pomorski (PKS):

08:40 | 10:45 | 14:05 | 16:07


Rekowo:

08:52 | 10:57 | 14:13 | 16:19


Przybiernów (ul. Chrobrego):

09:09 | 11:14 | 14:30 | 16:36


przystanek Szczecin-Dąbie - na żądanie


Szczecin (Dworzec PKS):

10:07 | 12:12 | 15:32 | 17:34

--------
kursy odbywają się przez cały rok oprócz dni świątecznych

CENNIK

przejazd na trasie:
SZCZECIN -
PRZYBIERNÓW

bilet normalny - 12 zł

przejazd na trasie:
SZCZECIN -
KAMIEŃ POM.

bilet normalny - 16 zł

przejazd na trasie:
SZCZECIN -
WRZOSOWO.

bilet normalny - 18 zł

przejazd na trasie:
SZCZECIN -
DZIWNÓWEK

bilet normalny - 20 zł

przejazd na trasie:
SZCZECIN -
DZIWNÓW

bilet normalny - 22 zł

przejazd na trasie:
SZCZECIN -
MIĘDZYWODZIE

bilet normalny - 23 zł

NASZ TABOR

VW Caravelle T5
Mercedes Sprinter 518
Mercedes Sprinter 518
Mercedes Sprinter - wnętrze

KONTAKT

Benko-Bus - Marek Jacewicz
72-400 Kamień Pomorski
ul. Strzelecka 1/5

infolinia tel. +48.703 203 293
wynajem busów tel. +48.605 404 899
e-mail: benkobus@wp.pl

NIP: 857-132-51-65

UWAGA - NIE PROWADZIMY REZERWACJI MIEJSC